Kontracepcija

Policisticni jajnici

Bebina 12

Postovani !
Prije 2 mjeseca sam prvi put otisla na ginekoloski pregled...moja ginekologica mi je na 3D ultrazvuku vidila velike polucisticne ciste na svakom jajniku po 12 cista i pokazalo se da imam tromb na janicima i ne amijem piti kontracepciju ...papa mi je bila uredna ...s momkom sam duze vrijeme u vezi i ne koristimo zastitu uvjek pazimo i nikad nista se nije desilo ...svaki mjesec mi dode drugacije menstruacija jedan mjesec obilno drugi slabije ... 29.05 mi je trebala doci menstruacija ali dolazi kap po kap i intezivni miris nego inace ...kako da se unormali menstruacija i kolika je sansa da ostanem trudna iako pazimo tjekom odnosa...hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugeriram obradu i savjetovanje za pilule. Ne vidim razlog da ne možete uzimati pilule. Naravno laboratorijska obrada, testovi koagulacije, pregled, RR, PAPA test .
Pročitajte na našim stranicama sve o kontracepciji.