Kontracepcija

Biba23

Postovani,uzimam cerezete kontracepcijske pilule jer dojim,posljednja menstruacija bila mi je 8.9.2017. i od onda je nema samo smedi iscjedak koji je trajao 3dana..sad imam sve simptome da ce doci al je nema..postoji li mogucnost da sam trudna i sto mi je ciniti?hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najčešća nuspojava Cerazetta je nepravilno krvarenje. To se javlja u oko 50% žena koje uzimaju Cerazette. Za svaki slučaj možete napraviti test na trudnoću, ali najvjerojatnije je to nuspojava tableta.