Kontracepcija

kontracepcija ejakulacija antibiotik

t97

Postovani,dobro vecer. Jucer sam popila zadnju tabletu lyndinette 20,i imala sam spolni odnos prilikom kojeg je decko ejakulirao u mene. Koristila sam i antibiotike protiv upale mjehura. Jesam li bila zasticena?? Kolika je sansa da ostanem trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće prema opisanom.

samrichak29

Ja sam pila baktrim sa kojim sam prestala peti dan pauze logesta, kada sam i dobila menstruaciju. Drugi dan menstruacije sam imala odnos sa ejakulacijom unutra. Postoje li ikakve sanse za trudnocu u opisanoj situaciji?
Ocajna sam!
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Odgovorio sam vam.

Zabrinuta.mala.

Postovani,

jucer sam popila 14.kontracepcijsku tabletu Softinelle P(oko pola 11 navecer), a prije toga sam pocela piti Amoksicilin. Popila sam jedan jucer u pola 10(znaci prije kontracepcije),a drugi danas u pola 6 ujutro. Oko 10 sati danas ujutro smo decko i ja imali odnos i on je ejakulirao mali dio u mene ali vecinu izvan mene(jer nije stigao odmah izvuci na vrijeme). Kolika je vjerojatnost da ja ostanem trudna? Negdje pisu da antibiotici ne utjecu na kontraceptiv,a negdje da utjecu.
Molim vas odgovor...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće. Ne brinite.