Kontracepcija

krvarenja

frijda

pijem logest...par dana prije spolnog odnosa iscijedak mi je postao jaci i tamnije boje, ciklus mi traje oko 28 dana,a to je bio 19. dan.....dan poslje odnosa sam zaboravila popiti tabletu i počelo je krvarenja...tabletu sam popila 14 sati9 poslje ali krvarim par dana,krv je tamnije boje ...od čega je došlo do toga???

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Od toga što ste zaboravili tabletu, naravno. A usput i više niste zaštićeni od trudnoće. Koristite kondom 2 tjedna. Krvarit ćete i dalje, ne obazirite se na to, pilule pijte kao da se ništa nije desilo.