Kontracepcija

Krvarenje nakon odnosa

Nikab

Postovanje.. Imam jedan problem, prije par tj.sam sjedila na hladnome prehladila sam se,poslje toga sam imala spolni odnos sa deckom jako me je peklo kad je ulazio,par dana poslje toga peckanje se smirilo ali od tada svaki put nakon odnosa imam krvarenje(kada mokrim na papiru ostaje malo krvi) I u utorak10.12. Sam imala odnos jucer svaki put kad sam isla mokrit na papiru je bilo krvi a danas(cet,12.12.) imam smedi iscjedak..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o ozljedi rodnice tijekom odnosa.
Sugeriram pregled.

panika123

Postovani,

posljednju menstruaciju dobila sam 9.3. Danas, 16. dan ciklusa imala sam grublji spolni odnos i tijekom tusiranja sam primjetila lagano krvarenje u obliku par kapi krvi kojeg sam se strasno uplasila. Takodjer osjecam i lagane bolove na ulazu u spolovilo kao posljedicu odnosa. Prema cervikalnoj sluzi mislim da mi je ovulacija bila 12. dan ciklusa a 13. dan sam imala pomalo riskantan odnos, ali nekako mislim da je prerano za implantacijsko kvarenje. Kroz slijedeci tjedan bi trebala do ginekologa ali dotad me zanima Vase strucno misljenje, sto bi mogao biti uzrok ovih par kapljica krvi? Unaprijed Vam zahvaljujem i srdacan pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je od grubog odnosa, od ozljede ulaza rodnice ili samo rodnice u vidu laceracija.

panika123

Hvala Vam na brzom odgovoru. Nakon ove situacije jucer sada sam vec u panici. Krvarenje se do kraja veceri pojacalo i krv je pocela liciti na onu prvi dan ciklusa (znaci, cista krv crvene boje ali smanjenog intenziteta). Jutros pri vrsenju nuzde mi je nakon brisanja cijeli wc papir bio natopljen krvlju i to se u toku dana nastavlja. Postoji li mogucnost da se radilo o anovulacijskom ciklusu? Znam da je prerano za test za trudnocu jer mi je 17. dan ciklusa a i ovo mi je jako puno ciste krvi za implantacijsko krvarenje (mozda sam u krivu). Molim Vas za savjet.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Savjetujem pregled da se vidi uzrok krvarenja.