Kontracepcija

Loše pilule

ps_nana

Poštovani... budući da do svog ginekologa ne mogu doći narednih par dana, imam pitanje! počela sam koristiti kontracepcijske pilule Lindynette 20. No nikako mi nisu pasale, pa sam prekinula nakon 13 dana.. Danas mi je 16. dan, ali još uvijek imam spotting ( smeđi iscjedak koji sam imala od početka korištenja).. Zanima me što sad da očekujem? Da li ću u narednih nekoliko dana dobiti menstruaciju (odnosno krvarenje izazvano pilulama) i kad mogu očekivati "pravu" menstruaciju?
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobit ćete za koji dan menstruaciju koja će trajati uobičajno.