Kontracepcija

kupanje za vrijeme mjesečnice

slatkica18

poštovani

budući de je ljeto već počelo, zanima me vaše stručno mišljene o kupanju za vrijeme menstruacije. ..ja sam bila 6.dan, i neosjećam nikakve smetnje,ali me zanima preporuka stručnjaka...
lp...happy

Nataša Šemnički, dr. med.

slatkica18,

ne bih vam preporučila kupanje u vrijeme krvarenja.
Ali ako je samo oskudan iscjedak na samom kraju menstruacije možete se okupati u toplom moru.

L.p.

shakira1

pozdrav. nedavno sam bila na putovanju u sklopu kojeg je bio cjelodnevni boravak na plazi. taj dan sam dobila menstruaciju, ali to nisam primjetila i kupala sam se. more i nije bilo bas ugodno. sada osjecam laganu bol u jajnicima i prilikom mokrenja. zanima me vase misljenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se smetnje s mokrenjem nastave sugeriram da se javite liječniku opće medicine.