Kontracepcija

Lindynette 30

KATARINA34

Postovani do sad sam pila Lindynette 30. Ginekolog mi je preporucio da popijem karticu do kraja i nakon sto sam obavila krvne pretrage rekao je da predjem na Adexu. Da nastavim sve ko i sa ovim tabletama. Sad u uputama od adexe citam i pise da ako prelazim sa drugih kontracepcijskih sredstava da moram odmah nakon sto prestanem piti zadnju tablete Lindynette pocet pit Adexu. A ja sam napravila krivo. Napravila sam 7 dana pauzu kao i inace i danas popila tabletu znaci nakon pauze. Da li da nastavim piti ili da prekinem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite uzimati prema shemi koju ste koristili i do sada. 21/7. Neće se ništa dogoditi.

KATARINA34

Zahvaljujem na odgovoru, jedino me jos zanima da li je zastita ista ili da se koristi komdom?
Hvala

KATARINA34

Zahvaljujem na odgovoru. Da li je zastita ista ili moram koristit kondom?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba dodatna zaštia.