Kontracepcija

linex lady comfort

sanja91

Poštovani,
pila sam lindynete do 9 mj 2014 pa sam prestala,, menstruacije su ostale neredovite zbog policističnih jajnika predpredzadnu sam menstruaciju sam imala 1.1. 2015 nakon nje nisam dobila 2 i pol mjeseca radila sam testove svi negativni.. kupila sam linex lady comfort misleći da je neka upalica u pitanju i odma nakon te prve tablete počeli su bolovi u donjem djelu trbuhu i krenulo je krvarenje smatrajući to menstruacijom jer je trajalo i izgledalo kao ona nastavila sam sa lindynete te oko sredine ciklusa uzela sam dugu tabletu nakon čega je počeo smeđi iscjedak tu i tam zgrušani komadići koji je trajao sve do danas dokle se opet nisu pojavili bolovi u donjem dijelu trbuha i krvarenje kao menstruacija... sad mene zanima što bi to bilo zašto se to dogodilo postoji li mogućnost abortusa ili je to sve normalno?

hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu opisanog ne mogu znati. Ne mislim da se radilo o trudnoći ali o neurednom disfuncijskom krvarenju zbog pcosa vrlo moguće.
Sugeriram pregled i uzv.