Kontracepcija

Novynette

crvenizelenko

Pijem Novynette vec 6 meseci, tokom poslednjeg odnosa decko je svrsio unutra.
Da li sam zasticena od trudnoce ili da pijem pilulu za jutro posle?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jeste. Ne trebate nikakvu dodatnu zaštitu.

sword

Poštovani, pijem Novynette tablete prvi mesec. Sa deckom sam imala odnos bez zastite vec sesti dan (gde je i svrsio). Pijem ih u isto vreme svakog dana. Jedino me brine sto
mi je sekret braonkast i sto me grudi bole. Pa mi nije jasno sto? Inace me grudi bole za vreme ciklusa ili pre nikad posle. Nemam nikakve mucnine niti vrtoglavice.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o probojnom spoting krvarenju uz pilule. Ne brinite i nastavite dalje s uzimanjem.