Kontracepcija

marulja

hellokitty_zg

dosta sam cula o djelotvornosti marulje na rad jajnika cime se uravnotezuje ciklus, a time i lakse odredjuju plodni dani. znate li vi nesto vise o tome?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nažalost ne. U medicini znamo samo o lijekovima, onim ispitanim od farmaceutske industrije. No moj je osobni stav da nemam ništa protiv takvih stvari jer štetiti ne mogu. Ako pomognu odlično.