Kontracepcija

menstruacija

zipp_2008

Dobar dan postovana doktorice!
Samo pitanje jedno.... imao sam nezasticen spolni odnos sa svojom djevojkom i ejakulirao sam u nju. To je bilo 1.1. na prvi dan njezine menstruacije.... zanima me postoji li ikakva mogucnost za trudnoću s obzirom da znam da je vrijeme menstruacije neplodno? inace ima redovite menstruacije s oscilacijama cca. 2 dana... puno Vam hvala!!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pročitajte topik Pilula za dan poslije - najčešća pitanja.

angelina007

Poštovana, sretna nova! a sad pitanje- pijem pilule al sam tjedan dana pila antibiotike i u vrijeme menstruacije sam imala odnose i partner svrsio u mene. da li postoji mogućnost za trudnocu ako sam pila antibiotike i pilule??

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne

zipp_2008

hvala... po tome sam zakljucio da ne moze zatrudnijeti.... imam jos jedno pitanje... danas se vrlo lose osjeca i jako krvari... ako bi mi mogli reci svoje misljenje.... stvarno sam zabrinut... hvala....

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mislim da nema razloga za zabrinutost, to je ipak samo menstruacija. Dajte joj Voltaren, Ibuprofen ili Ketonal, i tek ako od toga nije bolje budite zabrinuti.