Kontracepcija

Menstruacija nakon uzimanja pilule dan poslije

Laurast

Poštovani
5.8.sam imala nezasticeni odnos sa dečkom i popila sam tablete dan poslije. Nakon toga mi je menstruacija trebala doći oko 23.8.ali je kasnila 8 dana te sam dobila 1.9.i trajalo je krvarenje samo jedan dan.inace nemam redovni ciklus i nisam imala krvarenje odmah nakon uzete prilike ni mučninu. Brine me sto mi je kasnila menstruacija i trajalo samo 1 dan krvarenje...jel moguća trudnoca?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je. Napravite test na trudnoću.

Laurast

Poštovani
Hvala na brzom odgovoru...napravila sam test za trudnocu i negativan je znaci nisam trudna. Valjda ce sve biti ok i sve to je zbog nervoze i stresa.
Srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.