Kontracepcija

mirenavi izostanak menst.

mara0

Dobar dan. Imam Mirenu 2 god .i uz nju red.ciklus barem od picetka god.no sada mi se dogodilo da vec 3 dana kasni. Odnosi nejdu do kraja i s njom se jos pazimo. Zanima me samo sto mi je ciniti i naravno trebam li se zabrinuti zadnja menst.je bila 23.07.menstruacije sz oskudne...hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uobičajena nuspojava Mirene su oskudne menstruacije, a krvarenje može i izostati. Mirena je i kontracepcijsko sredstvo koje onemogućava trudnoću.