Kontracepcija

Moguca trudnoca?

jagoda456

Dakle , imala sam spolni odnos s deckom 28.12. Tada mi nisu bili plodni dani(po menstrualnom kalendaru), decko je nosio kondom , i nije ejakulirao. Usao je mozda 2-3 puta i tada smo prekinuli odnos,no ja sam uzasno zabrinuta , zato jer su mi grudi par dana nakon toga dosta natekle ,i bradavice su se jako povecale i vidljive su plave zilice,pogotovo na rubovima bradavica , sada su mi plodni dani (tocnije dan ovulacije) ,i trebam dobit mjesecnicu za 14 dana , dali je moguce da su grudi natekle zbog plodnih dana , jer prije nije bilo tako. Zbog toga sam vec par dana nervozna i pod stresom,pa Vas molim za savjet! Hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problema kod vas niti mogućnost trudnoće.
Žlijezdano tkivo je hormonski aktivno stoga i promjene koje imate su rezultat toga.