Kontracepcija

ciste na jajnicima

zbebic

Znam da o ovome ima vec, ali ja sam vas morala pitati. Cijelo ljeto su me bolili jajnici ja nisam obazirala tu bol. 17.8. Me nesto presjeklo u desnom dijelu trbuha nisam se mogla pomaknuti, a tada sam imala menstruaciju. Otisla sam kod doktora i odmah mi ke izvadio krv i poslo na snimanje trbuha sumnjao je na slijepo crijevo. Ali naravno nije to bilo. Ja sam nastavila tako hodati s boli i mucit se. 14.9.mi se to isto dogodi, i kaze mi doktorica da je upala mokracnih kanala al da odem u ginekologa. (Rekao je policisticni jajnici) Imam ciste.kednu na lijevom a dvije na desnom jajniku koje me ne bole niti malo, a od ove na lijevom umirem od bolova. Doktor mi je dao tablete duphaston da bi dobila. Mentruaciju u 10.i 11.mjesecu sam uredno dobila, bile su jako bolne. U dvanaestom nisam dobila. Posljednja mi je bila 8.11., a sad je skoro polovina 1.mjeseca. trbuh me jako grci, vec duze vrijeme. Jel to znaci da mi se stanje pogorsalo, ili ciste pucaju pa me boli i grci u stomaku? Znam da bi mi ginekolog rekao sve, ali zelim znati i vase misljenje. Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

S obzirom na smetnje napravio bih cervikalne briseve i urinokulturu da se isključi upala kao uzrok bolova.
PCOS ne boli !