Kontracepcija

moguca trudnoca

senaha

postovani imam pitajne prvi put koristim baybipilule i pijem ih redovito na samom pocetku kad samih pocela pit pila sam za vreme meng nakon tjedan dana sam opet dobila. obratila sam se ginekologu reko je da je to normalno.ali prije 5 dana sam zaboravila popiti jednu tabletu i odma ujutro sam popila zaboravljenu tabletu...i nisam imala spolni odnos dva dana ali treci sam dan imala i nismo pazili....dali postoi mogucnos da sam trudna.unapjred se zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koje pilule uzimate. Koju pilulu ste propustili? Ako je prošlo više od 12 sati od propuštene pilule šansa postoji.