Kontracepcija

molim vas!!!

kraljica986

Poštovani,

imala sam spolni odnos sa partnerom i koristili smo kondom. Kad je partner išao skinit kondom primjetili smo da na vrhu ima jedna kap koja je jako sličila spermi. U svemu tom je čudno što kondom nije puknuo. Poslije smo ga napunili vodom da provjerimo i bio je u redu.zadnju mengu sam dobila 20 01. i trajala je 5 dana i inače je redovna svih 28 dana,a ovo se do dilo 30. 01.
Zanima me jel trebam popit pililu za dan poslije ili sam sigurna da neću zatrudnjet. Nemam svog ginekologa pa neznam gdje da odem... a 72 sata polako ističu...pomozite
i trebam li da odem kod nekog ginekologa najprije uputnicu od svog doktora?!

Unaprijed zahvaljujem na Vašem odgovoru

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne čini mi se da ste u bilo kakvoj opasnosti od trudnoće pa nemojte ništa piti.