Kontracepcija

nalazi krvi

horus

Postovana doktorice,
zanima me da li je pozeljno uraditi nalaze krvi (nalaze jetre, nivoa hormona itd.) nakon adaptacionog perioda na pilule s obzirom na to da ih prije toga nisam uradila. To Vas pitam jer me jednostavno zanima kako mi tijelo reagira na pilule.
Unaprijed hvala.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Nakon godinu dvije ima smisla, prije samo ako imate neke zdravstvene probleme. Ništa vam se na nalazima neće promijeniti u manje vremena.