Kontracepcija

nemogu spavat od zabrinutosti

buba 19

oprostite sto ovako kasno saljem poruku. upravo sam s deckom imala spolni odnos bez zastite, neznan ni ja kako, nismo se dugo vidjeli. problem je u tome sto nismo znali da sam ja malo prije odnosa dobila menstruaciju, koja mi je uranila 6 dana i meni se cini da je on malo svrsio u mene... molim vas da mi odgovorite mogu li ostat trudna i da li da uzmem tabletu za dan poslije. unaprijed zahvaljujem.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Vi ste stvarno trebali malo bolje paziti na satu bilogije happy, ne znate ni osnove ljudske plodnosti.
Nema nikakve šanse da ste trudni. Malo pročitajte ovaj forum, molim happy