Kontracepcija

dali je moguća trudnoća?

crna pantera

nakon što sam rodila počela sam koristiti kontracepcijske pilule yasmin, koristila sam ih 7 mjeseci ali mi nisu bile dobre jer sam povračala od njih imala jake glavobolje i žgaravice...pa sam po preporuci ginekologa prešla na evra kontracepcijske flastere...nakon yasmina nisam čekala onaj tjedan kad bih trebala dobiti menstruaciju nego mi je ginekolog rekao da odmah počnem s flasterima , tako da taj tjedan nisam dobila menstruaciju nego sam ju dobila tek nakon sva tri flastera iz prvog pakiranja...koristila sam flastere 10 mjeseci i imala sam normalno menstruaciju svaki tjedan kada sam bila bez flastera...međutim silom prilika sam prestala koristiti flastere nešto prije božića kada sam dobila menstruaciju nakon zadnjeg paketa flastera...ali ovaj mjesec nisam dobila menstruaciju još uvijek...iako sam trebala dobiti prije 3 tjedna...dali mi se ciklus vrača na staro kao prije flastera i yasmina ili je moguća trudnoća, iako smo pazili samo što to nikad nije sigurno...nisam napravila test jer me strah rezultata...međutim nemam nikakve simptome trudnoće...dali je moguće da mi se hormoni još nisu vratili u normalu kako bi se reklo...ili što je...molim vas pomozite...unaprijed hvala....

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Sve je moguće, ali morate napraviti test da se od nečeg počne.

crna pantera

draga doktorice hvalavam ... zbog vašeg odgovora sam skupila hrabrosti i napravila test, bio je negativan a eto danas sam i dobila menstruaciju....hvala vam još jednom...pusa

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Uvijek treba biti hrabar happy