Kontracepcija

Nezaštićen sex

Vitica523

Poštovani, jučer smo dečko i ja imali nezaštićen sex ali samo na par minuta, dalje smo nastavili za zaštitom, zanima me je li moguće zatrudnjeti ako nije došlo do ejakulacije tokom nezaštićenog dijela. Ali ako je tekućina na samom početku možda (nisam sigurna ali mislim da nije) ušla u mene i je li ta tekućina sadrži spermije?
Hvala

embryo95

Kritičan odnos se desio 27 dana ciklusa, ciklusi su redoviti traju po 29 dana, korištena je kontracepcijska metoda prekinutog snošaja, da li je moguća trudnoća! Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Vitica, na taj način nije moguća trudnoća. U tekućini nema spermija.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana embryo95, trudnoća nije moguća.