Kontracepcija

Nova kutija qlaira tek nakon dva dana!!

zivka123

Molim vas,danas trebam popiti prvu tabletu iz nove kutije..
Trenutno nisam u mogucnosti nabaviti novi blister..tek u ponedjeljak..dakle nakon dva dana zakasnjenja..
Inace pijem godinama,zadnjih 4 godine qlaira bez prestanka..
Sto je najispravnije uciniti..danas mi je svakako prvi dan ciklusa

Hvala vam

zivka123

U pitanju je qlaira

Ivo Balenović, dr. med.

Počnite u ponedjeljak s novom kutijom. Prva dva tjedna koristite dodatnu zaštitu jer postoji mogućnost smanjenja djelotvornosti.