Kontracepcija

pholcodin alkaloid i kontracepcija

Spavalica-G1

Postovani,
Pijem Axira 35 taete vec 3. Godinu za redom, prije 2 dana pocela sam koristiti pholcodin alkaloid kapsule protiv kaslja (prepisane od strane doktora), u medjuvremenu sam imala spolni odnos s partnerom. Zanima me utjecu li kapsule na ucinkovitost pilula? U uputstvima nisam pronasla jasan odgovor.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, folkodin ne utječe na učinkovitost kontracepcijske zaštite.