Kontracepcija

pitanjce

marab

Nemam baš obilno krvarenje kad dobijem,imam 22 god,rodila sam dvoje djece,ali imam problema sa anemijom,fali mi željeza.Ode na forumu sam malo čitala pa mi nije jasno....dali ja onda ne mogu staviti Mirenu,jer očito nemam strašna krvarenja ,a ni 35 god,ili mogu stavit,al će me doći jako skupo....?Sada pijem pilule,ok su mi,ali stalno kupovanje(100 kn),malo mi skupo,i stalno se mislit jesam li ,il nisam popila,jojooojj nekako mi dojadilo!!!

Natalija Beljo, dr. med.

Kako nemate obilna krvarenja trebali biste potrežiti razlog Vaše anemije koja nije s ginekološke strane, a šta se tiče Mirene u pravu ste za cijenu ali na period od 5 godina puno majne nego koliko potrošite na pilule.