Kontracepcija

Pitanje u vezi prestanka pijenja tableta

Matea23

Poštovani bilo mi je u petak lose i isla sam doktoru doktorica mi je rekla da je moguca posljedica kontracepcijskih tableta od pocetka pijenja popila sam dvije kutije i krenula trecu i imala nuspojave,menstruaciju sam imala 17 ovog mjesrca i opet dobila.Dali je moguce radi prestanka pijenja tableta da je krvarenje doslo,jer spolne odnosr nemam pa onda od trudnoce nije .Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zbog prestanka je uzimanja pilula. Ne brinite.

Matea23

Postovani nakon prestanka pijenja tableta dali je moguca trudnoca uz zadovoljavanje i ako se rukom sperma unese znam da je teoretsji moguce al par dana poslje pijenja dali tablete jos djeluju ili prestaju odma nakon pijenja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Učinak prestaje uzimanjem pilula. Dakle s novim ciklusom plodnost se vraća.