Kontracepcija

Pobačaj

Ka

Zanima me kada je najranije moguće obaviti pobačaj nakon prvog ginekološkom pregledu kod privatnog liječnika (test trudnoće pozitivan nakon tjedan dana kašnjenja mjesečnice)? Kakve formalnosti se moraju ispuniti prije? Kolike su cijene pobačaja u Osijeku?
Hvala.

doc. dr. sc. Branko Radaković

Pobačaj ćete učiniti kada želite, a u dogovoru s Vašim ginekologom (ali najkasnije do 10. tjedna trudnoće).
Nazovite ginekološku kliniku u Osijeku i pitajte za cijenu te formalnosti koje morate ispuniti prije pobačaja.

amyleee

poštovani.. trudna sam 2 tjedna.. dali mogu odmah napravit pobačaj? dali se meni radi kiretaža ili? hvala

Nataša Šemnički, dr. med.

amyleee ,

nadam se da ste se već javili ginekologu i dogovorili za prekid trudnoće koja se obavlja vakum aspiracijom a kiretom samo kontrolira šupljina maternice radi zaostalih dijelova psteljice.

l.p.