Kontracepcija

pomoc

fejs123

Dobar dan poštovani doktore i doktorice. Moja djevojka i ja smo kako da vam kazem, malo smo se igrali i ja sam svrsio u gace, isto tako i ona je bila mokra, predjeli su se dodirivali i da li je moguće da ona ostane trudna a nevina je, da li ima ikakve sanse da moji spermatozoidi predju preko pamuka tamo gdje jos ne treba. Pitanje je mozda glupo ali smo u strahu oboje. Bit cu vam mnogo zahvalan ako mi odgovorite! Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite , neće doći do trudnoće.

fejs123

Hvala vam velika, lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

fejs123

Djevojka mi je dobila prije par dana, nema nikakve sanse da se brinemo vise?
Unaprijed hvala na odgovoru i veliki pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Pozdrav.

anna122

Pozdrav,
Nisam znala u koju temu da Vam postavim ovo pitanje pa mi se ova činila najprikladnijom.
Naime,zadnja dva puta sam tokom odnosa osjetila neugodno peckanje koje ne prestaje. Jasno mi je da se vagina širi sama po sebi zbog radnje pa i to utječe ali u evo skoro godinu dana odnosa niti jedanput nisam osjeta peckanje nego mozda ima par tjedana i danas opet(u razddoblju između nis imala odnose). Partner je isti i ne koristimo kondom jer pijem kontracepciju. Vrlo je neugodno,skoro i bolno pa odmah prekidam Partnera da prestanemo. Sto bi mogao biti uzrok?
Hvala,lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala u rodnici. Probajte prvo Canesten vaginalete koristiti kroz tri večeri a nakon toga probiotik kroz 10-tak dana. Npr. Linex, lactogyn, vivag i slično.