Kontracepcija

Puknuti kondom nakon nekoliko minuta seksa

maddock

Pozdrav!

Jučer smo djevojka i ja prvi put imali seksualni odnos, pri čemu smo koristili kondom. Seks je trajao svega nekoliko minuta, do trenutka kada smo shvatili da je pukao. Prilikom odnosa nije došlo do orgazma i ejakulacije, a za to je bilo potrebno bar još nekoliko minuta. Nakon što smo shvatili da je pukao, naravno, oboje smo se zabrinuli. Djevojka mi stalno spominje da je osjetila nekakvu tekućinu na kondomu, no upozorio sam je da je to lubrikant koji je na kondomu bio i prije odnosa, te prirodna ovlaženost rodnice. Ponavljam, do orgazma i ejakulacije nije došlo, iako me već puno puta pitala... Znam kakav je osjećaj ejakulacije i orgazma i definitivno do toga jučer nije došlo. Njezina je menstruacija završila 8. 3. Postoji li mogućnost da zatrudni uz sve navedene okolnosti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je bilo kao što ste opisali ne radi se o mogućnosti trudnoće.

maddock

Oprostite ako ovo zvuči banalno, vjerojatno ste se naslušali ovakvih pitanja, ali moram ju smiriti nekako happy

maddock

puno hvala! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.