Kontracepcija

praxiten i logest

tomdi

POSTOVANI vec pola godine pijem tablete logest i nije bilo problema,no medutim proslu sub sam se osjecala nesto lose i ujutro i navecer popila po pola tablete praxitena,bila sam na 9 tableti logesta..sada tjedan dana nakon sam na 16.toj tableti logesta i zanima me dali danas smije decko ejakulirat u mene,dali je opasnost od praxitena prosla,tj dovoljno dana zastite ? srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smije. Prošlo je dovoljno vremena.

tomdi

zahvaljujem doktore happy jos samo jedna stvar ako je moguce da mi odgovorite happy danas sam primjetila nakon tusiranja iscjedak bijele boje i elastican..nije valjda doslo do ovulacije ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. Pozdrav.

tomdi

hvala puno,srdacan pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.