Kontracepcija

Proljev nakon pilule

Mamaa2

Postovani pijem pilule drugi mjesec..ostalo mi je jos 5 tableta drugog pakovanja.Medjutim danas sat vremena nakon popijene pilule sam imala proljev.jel potrebno uzet drugu tabletu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite ju čim prije.

Mamaa2

Posto nisam dobila odg taj dan..nisam ni uzela pilulu..vec sutradan u isto vrijeme..imam jos 2 pilule pa slijedi pauza a danas mi se pojavio smedji iscjedak.da li je to normalno pred menstruaciju ili je mozda u pitanju trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Započnite s novim blisterom s prvim danom iduće menstruacije.

Mamaa2

Hvala vam na odgovoru..jos samo jedno pitanje.kad dobijem sad u pauzi i pocnem s novim blisterom jesam li od tog dana onda zasticena?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jeste.