Kontracepcija

qlaira

Ivii90

doktorice, na drugoj nedjelatnoj tableti imala sam odnos sa deckom...on je svrsio u mene...medutim tu noc sam popila vise od 2čase alkohola....dali se trebam brinut da je doslo do trudnoce

Natalija Beljo, dr. med.

Ne trebate.

ankica001

Poštovana, potreban mi je savet. Pila sam pilule qlaira 8 meseci, međutim, svih tih meseci sam imala probojna krvarenja od polovine kutije pa do kraja, pa sam odlučila da prestanem. Sad bih ponovo počela pa sam u dilemi, dal' da uzmem iste (qlaira) ili neke druge zbog tih krvarenja, koje su najsličnije njima ili koje su namenjene mlađim devojkama (22 godine) . Pitala sam svog ginekologa da mi ih promeni, ali on ta krvarenja ne vidi kao problem, pa misli da nema potrebe da ih menjam.
Šta vi mislite? Hvala vam, unapred!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Osobno ih promjenio s nekim drugim.

M92

Poštovani
pijem qlaira tablete da bi mi se normalizirala menstruacija. Počela sam piti prvu kutiju i 20-te tablete sam dobila menstruaciju ali prije nje sam nekih tjedan dana imala smećkasti iscjedak. Menstruacija je trajala 9 dana. 3 dana nakon toga grudi su me počele boljeti i bole me od tad. Zanima me može li to biti od tableta ili je možda u pitanju trudnoća? Tablete sam redovito pila.

ankica001

Pa koje bi to bile, po Vašem mišljenju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ankica recimo Lyndinette30.

Dejan Šakoronja, dr. med.

M92, od tableta. Nastavite s uzimanjem.