Kontracepcija

Sex

Kely

Imao sam odnos sa djevojkom bez zastite..plodni dani su bili... izvadio sam i nakon nekoliko.sekundi ejakulirao na stomak partnerice...nakon odnosa je otisla u wc na malu nuzdu i curila je neka svetla teznost zanima me sta je to i da li je moguce da ostane trudna?
Napominjem..siguran sam da niam ejakulirao niti bizu bio dok jr bio u njoj trk nakon vadjenja nekoliko sekundi je proslo pa tek onda..
Najvise me zanima da li je moguca trudnoca i kakva je to trcnost svjrtla i razvlacila se podsjecala me je na spermu ali znam da nisam ja a nije ni ona kako jr to moguce i zapravo o cmu se radi.?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu trudnoća nije moguća. Budući da su bili plodni dani najvjerojatnije se radi o cervikalnoj sluzi koja je u to vrijem obilna i rastezljiva.