Kontracepcija

sok od ribizla i Yasmin

U strasnom sam strahu. Pijem Yasmin par mj.i sve je bilo ok ali danas sam procitala na netu da sok od ribizla smanjuje dejstvo pilule. To jos nikada nisam cula pa me zanima da li je tocna inf.? Prije 2dana sam imala odnos s deckom i jutros popila malu casu ribizla dok nisam ovo procitala. Da li imam razlga za strah i da li je moguce da ostnem trudna jer sam popila casicu soka i imala odnos prije 2dana a imat cu ga i ubrzo???
S nadom da cete mi brzo odgovoriti pozdrav

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ajde malo upotrijebite zdrav razum kad se o medicini informirate na netu, odnosno vjerujte samo onome što je potpisao nekakav doktor. Ovo što ste pročitali je idiotarija.