Kontracepcija

sok od ribizla i Yasmin

Sada me malo sramota sto sam postavila ovako glupo pitanje, ali vjerujte da mi djevojke koje se plase trudnoce lako nasjednu da tako kazem na ovakve stvari ali sreca pa ste tu da otklonite svaku nasu sumnu i odgovorite na nasa prvenstveno moje glupo pitanje. Hvala jos jednom i necu vise nista citati na natu sto nije dr.potpisao.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Sve OK happy. Znam da se sve bojite, ali stvarno nekad treba malo zdravog razuma. Pozdrav.