Kontracepcija

spirala

mama30

poštovana
nedavno sam rodila( točnije prije šest tjedana) i zanima me dali je spirala uistinu pouzdana kontracepcija i kolika je njena cjena?
hvala

Natalija Beljo, dr. med.

U živptu nista nije 100% ali spirala spada u kategoriju sigurnih jer nemate obvezu piti tbl u određeno vrijeme.Za nju je važno da se postavi ispravno i pet godina ste mirni.Šta se tiče cijene ovisno od ordinacije do ordinacije i koja je spirala u pitanju prosjek od 600- 1200 kn.

Lenci

Poštovana,
zanima me da li žena koja je operisla štitunu žlijezdu smije korisiti spiralu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smije.