Kontracepcija

Sto uzimati???Pomozite

foxy

Jedno sam vrijeme uzimala kontracepciju Triquilar, no medjutim nakon 5 mjeseci od njih sam dobila mucnine kao u trudnoci. Moja mi je doktorica prepisala Yasmin ali nakon 2 mjeseca doslo je do istoga. Nakon toga uzimala sam diane 35 naravno po preporuci doktorice i nakon 3 mjeseca opet su uslijedile mucnine! Vec 9 mjeseci ne uzimam nista i lice mi se osulo pristicima koje prije nikada nisam imala i ne mogu ih se rijesiti!!! Sto da radim?? Unaprijed zahvaljujem

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Eventualno možete probati Logest, koji ima manje hormona nego svi kontraceptivi koje ste probali. On bi trebao riješiti mučnine, ali za prištiće nisam sigurna.