Kontracepcija

bespotreban strah ili?

hellokitty_zg

Postovana doktorice! prije mjesec dana prvi put sam spavala s deckom. to je bilo dan prije moje menstruacije koja je bila redovna. inace su mi ciklusi od 28-32 dana pa sam uz kondom zeljela da sex bude tokom neplodnih dana. decko nije svrsio, kondom nije puknuo. sada opet imam redovnu menstruaciju koja se ne razlikuje od prijasnjih. oprostite ako vam ovo pitanje zvuci glupo, ali kad se slobodno mogu prestati brinuti oko trudnoce? na raznim forumima sam procitala puno puta da zene imaju normalne menstruacije za vrijeme trudnoce i da ne znaju da su trudne. nemam nikakvih simptoma koji su tipicni za trudnocu kao npr. mucnina ili da sam osjetljiva na mirise

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako ste imali taj jedan odnos i ništa poslije niste trudni. Prestanite čitati gluposti po internetu, služe samo dizanju panike.