Kontracepcija

trudnoća

zrinkam21

Draga doktorice imam jedno pitanje dečko i ja smo odlučili da zelimo bebu pa sam prestala piti pilule.
Pila sam Logest pilule i vec ih ne pijem 4 mjeseca imamo redovite spolne odnose pa me zanima
koliko dugo mora proci nakon sto sam prestala piti pilule da bi mogla ostati trudna.
Molim da mi brzo odgovorite
Zahvalna.
Pozdrav

zrinkam21

Molim vas da mi odgovorite jer me to jako zanima
unaprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

možete odmah od idućeg ciklusa nakon sta prekinete.

zrinkam21

draga doktorice imam još jedno pitanje.zaručnik i ja imamo svakodnevne spolne odnose
pa me zanima jos nisam ostala trudna da li to ima veze ako ne pogodim točno kad mi je plodni dan da zato ne mogu ostati trudna
unaprijed zahvalna

Natalija Beljo, dr. med.

Možete od idućeg ciklusa.

Natalija Beljo, dr. med.

To je jedan od razloga pa možete u ljekarna potražiti testove za plodne dane.