Kontracepcija

trudnoća?

emaemica99

Poštovani, 28.5. sam imala nezaštićeni spolni odnos, a 15.6. sam napravila test na trudnoću koji se pokazao negativnim pa me zanima postoji li šansa da sam ipak trudna jer mjesečnicu još nisam dobila? Zadnja mjesečnica mi je bila 13.5. i trajala je 7 dana, a prije te sam imala 16.3. Ciklusi su mi dosta neredoviti pa me to zabrinjava. Molim vas da odgovorite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ponovite test. Ako je negativan obratite se liječniku za gestagene da se izazove menstruacija.