Kontracepcija

Trudnoca

Emaaa1994

Pozdrav happy
Trazila sam da li je neko imao situaciju slicnu mojoj ali nisam pronasla pa bih Vas zamolila za odgovor.
Situacija je sledeca:Pouzdano znam da nisam nevina, momak mi je himen probio prstima kako bi me prvi odnos manje bolio ali se jos nisam usudila da imam isti.Prije dva dana smo se mazili i ja nisam imala nista na sebi, on je imao donji ves koji je bio potpuno mokar i nekoliko sekundi je bio pripijen uz moju vaginu, pa me zanima postoji li mogucnost zaceca ?
Nadam se brzom odgovoru, srdacan pozdav !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća. Vama sugeriram da i nemate odnose dokle god se ne educirate.