Kontracepcija

trudnoca

luda sasvim

Molim vas da mi pomognete...imala sam mjesecnicu 20.11. a 29.11 sam imala odnos s tim sto sam djevica moj decko je pokusao da ucini sve ali zbog velike boli ja sam samo primila vrh njegovog penisa i mislim da mi nije himen pukao jer nisam krvarila s tim da je on vadeci penis ejakulirao po mom stomaku i vagini gdje sam ja obrisala njegovu spermu peskirom i otišla se tuširati pa me interesuje da li je moglo doći do začešća s tim da sam ja narednu mjesecnicu dobila 18.12. ali sad imam nekakvu mucninu i vrtoglavicu i na to sve sam pod antibiotikom jer sam dobila trihomonas vaginalis,jer imali smo kondom ali je on u toku sexa njemu spao....Hvala vam unarijed luda sasvim...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali menstruaciju, niste trudna svakako.

luda sasvim

Hvala vam na odgovoru ...da imala sam menstruaciju 18.12 . koja je trajala četiri dana i nije baš bila nešto obilna...znači nepostoji mogućnost trudnoće....hvala vam još jednom na odgovoru....srdačan pozdrav...

luda sasvim

Hvala vam na odgovoru....da mjesečnicu sam imala 18.12 ne obilnu nekih četiri dana ali s pojačanim mokrenjem zbog trihimonasa kojeg sam poslije saznala da imam....znači nepostoji vjerovatnoća da sam trudna....hvala na svim odgovorima....srdačan pozdrav

barbara200

Doktore, decko mi je radio ct abdomena i zdjelice, koliko dugo ne smije imati djecu? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Barbara mjesec dana -

Luciley

Poštovani,
u četvrtak sam popila zadnju pilulu za ovaj mjesec, danas je dečko svršio u mene. Trebam li uzeti tabletu za dan poslije ???
Unaprijed hvala.
HITNOOOOOOOO

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate.

Luciley

Ispravak zadnje poruke odnos je bio 26.12., a zadnja pilula 24.12. :$

Luciley

Znaci ne postoji mogucnost trudnoce ?
Hvalaa punoo.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.