Kontracepcija

trudnoca

kroatistica

U totalnoj sam panici. Pijem kontrac.tablete vec 3godine. Dobila sam menstruaciju u cet i bila je oskudna i trajala je do subote. Napravila sam vec 2 testa za trudnocu al oba su negativna.medut grudi su mi i dalje nadute i osjecam bolove u ledima i trbuhu. Sta da dalje radim? Postoji li moogucnost za trudnocu ako sam redovito pila tablete?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna dakako. Nastavite dalje s uzimanjem pilula prema shemi.