Kontracepcija

U vezi Diane 35

wadra

Pozdrav!

Imam 16 godina i pijem Diane 35 već skoro 6 mjeseci. Počela sam piti Diane zbog dlakavosti, imala sam povišen testosteron slobodni. Dlakavosti sam se rješila, ten mi je odličan, kosa mi se više toliko ne masti i ne otpada kao prije. Samo, imam nekoliko problema. Zadnjih nekoliko tjedana imam užasne glavobolje koje ne prestaju, a i udebljala sam se nekih 10 kg koje nikako ne mogu skinuti, skinem nekoliko kilograma, ali ih vratim... Ginekologica je rekla da ih moram piti najmanje godinu dana, a mene zanima dal mogu ranije prestati piti.

Natalija Beljo, dr. med.

Slažem se s vasom ginekologicom jer ako ih sada prestanete piti sav trud je bio uzaludan naći čete se ponovo na početku svojih problema. Sta se tiče debljanja sada je lijepo vrije napokon stiglo pa boravite vise vani ,bavite se nekom aktivnošću (držim fige).