Kontracepcija

Uranjena Menstruacija?

lakbojekoze

Postovani,

pijem belara pilule te sam menstruaciju dobila na 19oj tableti.
Zanima me da popijem dozu do kraja te imam pauzu od 7 dana
ili odmah krecem s novom ili...

Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte do kraja. Sedam dana pauze a osmi dan novi blister.

Zerzan

Poštovani,

znam da ste rekli da je normalno ako dobim menstruaciju na 23. aktivnoj Yaz tableti, no ovaj i prethodni mj sam dobila mentruaciju na 19./20. tableti pa me zanima je li imam razloga za brigu. Inače sam jako zadovoljna s tabletama i pijem ih više od 3 godine, povremeno mi se događa uranjena menstruacija, no nikad tolko rano...Ne znam jel može razlog biti stres, prehlada i slično. Ne bi ih htjela mijenjati, ako ne moram.. Tablete pijem svaki dan u gotovo isto vrijeme, ponekad zakasnim sat-dva..

Lp,

Zerzan

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem. Nastavite dalje prema shemi uzimanja.