Kontracepcija

Vaginalna sluz

Pipi1

Moje pitanje je sljedece,ovako imam dosta neredovite menstruacije i jako tesko mi je ustanovit plodne dane,a dragi i ja želimo bebicu,,nekad mi se u vrijeme plodnih dana pojavljivala prozirna rastezljiva sluz i znala sam da su mi tad plodni dani,a sad kad mi ta sluz treba nje odnikud,pa me zanima kako je pojacat i vratiti??? Citala sam forume i kažu da je ona vazna za dolazak do oplodnje i da spermiji duze prezivljavaju!! Unaprijed zahvaljujem na Vašem odgovoru.
Lijep pozdrav!! happy)

Natalija Beljo, dr. med.

Nažalost nikako.

Lav59

Postovani,
Imam redovite cikluse od 28 dana,zadnju menetruaciju sam imala normalnu ali 17. i evo danas 18. dan ciklusa mi se pojavilo blago krvarenje kap na kap,imam redovite kondomom zasticene spolne odnose, znate li o cemu je rijec i ima li razloga za brigu ?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.

Lav59

Postovani,ponovno se nadovezujem na prosli post.Ovaj ciklus 17. dan javio mi se smeckasto krvavi iscjedak koji je trajao nekoliko dana, sada mi menstruacija kasni 6. dan.Testove sam radila prvi i treci dan kasnjenja te su oba dva negativna.Peti dan kasnjenja prilikom naprezanja sam primjetila malo sukrvice iz vagine,moram napomenuti da sam zadnje vrijeme pod velikim stresom,odnose imam redovno sa kondomom.Simptome menstruacije uopce nemam,ali imam upalu grla i visoku temperaturu.Molim Vas za misljenje.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno je došlo do hormonskog disbalansa uslijed stresa. Savjetujem da uradite analizu hormona.