Kontracepcija

yasmin i bolne dojke

irijalan

Poštovana doktorice,

počela sam uzimati yasmin po prvi puta i sve je ok, jedino šta su mi dojke jako bolne i osjetljive, malo su i narasle i svaki dodir mi je neugodan. Da li je to samo početna nuspojava ili imam razloga za brigu?

Hvala unaprijed!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

To je početna nuspojava, proći će za 2-3 mjeseca.

Vasilka

Postovani, imam bolne i osjetljive dojke vec tri mjeseca i van cikluca, a imam redovan ciklus samo mi je malo cudna boja mnogu cista bledo crvena a traje isto dana kako normalano. Uradila sam test za trudnoce i analiza na urina i ultazvuk sve to je pokazalo negativno al ipak taj cudni osecaj v dojki ne prestaje i to me brine. Dali je moguce da sam trudna i ako imam redovan ciklus menstruacije? ili sta je u pitanje dali postoje neka bolest koja tako se odraze v dojkih? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.