Kontracepcija

yasmin i trudnoća

lella

molim vas da mi odgovorit na pitanje: je li moguća trudnoća za vrijeme uzimanja kontracepcijskih pilula (yasmin)?naime, ja sam započela s novim pakiranjem u 2.mj. (prije toga sam ih pila oko 2 god, pa sam napravila pauzu) i imala sam odnos 27.2. (tjedan i pol nakon prvog dana menstruacije, dakle početka uzimanja pilula) i dobila sam mensrtuaciju nakon završenog pakiranja. Nakon toga nisam započinjala novo pakiranje i sad mi kasni menstruacija 5 dana...Je li moguća trudnoća? Hvala na odgovoruhappy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Od tog odnosa 27.2. nije. Ako su vam prije kontracepcije kasnile menstruacije opet će.