Kontracepcija

yaz ili yasmin

teamateja

Postovani, zanima me koje su pilule bolje po vama, manje stetne, yaz ili yasmin? Ja sam trebala poceti piti yasmin radi akni, mascenja koze i kose..ali me je strah s obzirom da sam cula da se desava da kosa od yasmina pojacano opada..to je ono sto nebi htjela, tj htjela bi to izbjeci..pa po vasem misljenju koji bi izbor bio bolji?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema boljih ili loših pilula. Od yasmina ili yaza neće vam ispadati kosa.
Svejedno na koje ćete se odlučiti.