Kontracepcija

Zaboravljena diane 35 pilula

Efilmo

Postovani,

Zaboravila sam popit jednu pilulu iz klastera, medjutim primjetila sam to tek nakon 4dana i tada misleci da je bezvredno popiti zaboravljenu pilulu, nisam je popila i nastavila pit normalno do kraja klastera. Imala sam odnos 2-3dana nakon zaboravljene pilule gde decko nije svrsio u mene ali i isto toliko dana pre zaboravljene pilule gde je decko svrsio u mene. Zavrsila sam klaster i trebam dobit do kraja ovog tjedna i onda pocetkom narednog pocet s novim pakovanjem. Ima li mesta za brigu? Trebam li odradit neki test ukoliko regularno dobijem u ovoj pauzi?

Srdacan pozdrav
Hvala Vam unapred puno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pod pojmom klaster mislite na blister?
Šansa za trudnoćom postoji no nije velika. Ako vam izostane menstruacija napravite test.